A DNS modell 65 éves útja a „lehetetlen” és „lehetséges” között. Szedlácsek István előadása Bukarestben

A DNS modell 65 éves útja a „lehetetlen” és „lehetséges” között. Szedlácsek István előadása Bukarestben

Az MTA Kolozsvári Akadémiai Bizottságának Bukaresti Regionális Munkabizottsága és a Calvineum Bukarest I. Református Egyházközség Koós Ferenc Köre szeretettel meghív minden kedves érdeklődőt közös rendezvényükre, 2018. február 16-án du. 18 órai kezdettel a Bukarest I. Református Egyházközség Tanácstermében.

A DNS modell 65 éves útja a „lehetetlen” és „lehetséges” között címmel előadást tart Szedlácsek István professzor, a Magyar Tudományos Akadémia külső köztestületének tagja, a Román Akadémia Biokémiai Intézetének tudományos kutatója.

A DNS modell 65 éves útja a „lehetetlen” és „lehetséges” között. Szedlácsek István előadása Bukarestben

Az MTA Kolozsvári Akadémiai Bizottságának Bukaresti Regionális Munkabizottsága és a Calvineum Bukarest I. Református Egyházközség Koós Ferenc Köre szeretettel meghív minden kedves érdeklődőt közös rendezvényükre, 2018. február 16-án du. 18 órai kezdettel a Bukarest I. Református Egyházközség Tanácstermében.

A DNS modell 65 éves útja a „lehetetlen” és „lehetséges” között címmel előadást tart Szedlácsek István professzor, a Magyar Tudományos Akadémia külső köztestületének tagja, a Román Akadémia Biokémiai Intézetének tudományos kutatója.