A reformáció hatásai az erdélyi építészetre. Bostenaru Mária műépítész előadása Bukarestben

A reformáció hatásai az erdélyi építészetre. Bostenaru Mária műépítész előadása Bukarestben

Dr. Bostenaru Mária műépítész, az MTA külső köztestületének tagja előadását hallgathatja az érdeklődő közönség 2017. október 6-án 18 órától a Bukaresti Református Egyházközség tanácstermében. Az előadás címe A reformáció hatásai az erdélyi építészetre.

Szervezők: MTA KAB Bukaresti Regionális Munkabizottság, Calvineum I. Református Egyházközség.

Szeretettel várunk minden kedves érdeklődőt!

A reformáció hatásai az erdélyi építészetre. Bostenaru Mária műépítész előadása Bukarestben

Dr. Bostenaru Mária műépítész, az MTA külső köztestületének tagja előadását hallgathatja az érdeklődő közönség 2017. október 6-án 18 órától a Bukaresti Református Egyházközség tanácstermében. Az előadás címe A reformáció hatásai az erdélyi építészetre.

Szervezők: MTA KAB Bukaresti Regionális Munkabizottság, Calvineum I. Református Egyházközség.

Szeretettel várunk minden kedves érdeklődőt!