A Reformáció és a zene

A Reformáció és a zene

Az MTA KAB Bukaresti Regionális Munkabizottsága és a Calvineum Bukarest I. Református Egyházközség Koós Ferenc Köre meghívására A Reformáció és a zene címmel tart előadást Dr. TULVÁN Gizella adjunktus, a Magyar Tudományos Akadémia külső köztestületének tagja.

Fuvolán közreműködik: Borzási Dávid

 

Helyszín: a Bukarest I. Református Egyházközség (Calvineum) tanácsterme

Időpont: 2017. április 7. 18 óra

 

A szervezők szeretettel várnak minden kedves érdeklődőt!

A Reformáció és a zene

Az MTA KAB Bukaresti Regionális Munkabizottsága és a Calvineum Bukarest I. Református Egyházközség Koós Ferenc Köre meghívására A Reformáció és a zene címmel tart előadást Dr. TULVÁN Gizella adjunktus, a Magyar Tudományos Akadémia külső köztestületének tagja.

Fuvolán közreműködik: Borzási Dávid

 

Helyszín: a Bukarest I. Református Egyházközség (Calvineum) tanácsterme

Időpont: 2017. április 7. 18 óra

 

A szervezők szeretettel várnak minden kedves érdeklődőt!