Előadás a látás fizikájáról Bukarestben

Előadás a látás fizikájáról Bukarestben

Az MTA KAB Bukaresti Regionális Munkabizottsága és a Calvineum Bukarest I. Református Egyházközség Koós Ferenc Köre szervezésében dr. Lőrinczi Adám kutatófizikus, a Magyar Tudományos Akadémia külső köztestületének tagja tart előadást. Az előadás címe:

Hol van? Mekkora? Milyen színű? - a látás fizikájának elemei.

 

Helyszín: a Bukarest I. Református Egyházközség (Calvineum) tanácsterme

Időpont: 2017. május 26. 18 óra

A szervezők szeretettel várnak minden kedves érdeklődőt!

Előadás a látás fizikájáról Bukarestben

Az MTA KAB Bukaresti Regionális Munkabizottsága és a Calvineum Bukarest I. Református Egyházközség Koós Ferenc Köre szervezésében dr. Lőrinczi Adám kutatófizikus, a Magyar Tudományos Akadémia külső köztestületének tagja tart előadást. Az előadás címe:

Hol van? Mekkora? Milyen színű? - a látás fizikájának elemei.

 

Helyszín: a Bukarest I. Református Egyházközség (Calvineum) tanácsterme

Időpont: 2017. május 26. 18 óra

A szervezők szeretettel várnak minden kedves érdeklődőt!