Előadás: Popescu Dániel: Genetikai betegségek

A Kolozsvári Akadémiai Bizottság Bukaresti Regionális Munkabizottsága és a Calvineum Bukarest I. Református Egyházközség Koós Ferenc Köre szeretettel vár minden kedves érdeklődőt a 2014. november 14-i rendezvényére. Dr. Popescu Dániel egyetemi docens, a Bukaresti Orvosi Egyetem dékánja tart előadást Genetikai betegségek címmel.

Az előadás helyszíne: a Bukaresti I. Református Egyházközség tanácsterme, időpontja: 2014. november 14., délután 18 óra.

A Kolozsvári Akadémiai Bizottság Bukaresti Regionális Munkabizottsága és a Calvineum Bukarest I. Református Egyházközség Koós Ferenc Köre szeretettel vár minden kedves érdeklődőt a 2014. november 14-i rendezvényére. Dr. Popescu Dániel egyetemi docens, a Bukaresti Orvosi Egyetem dékánja tart előadást Genetikai betegségek címmel.

Az előadás helyszíne: a Bukaresti I. Református Egyházközség tanácsterme, időpontja: 2014. november 14., délután 18 óra.