Húsvét a zenében. Bach passiók. Tulván Gizella előadása

Az MTA Kolozsvári Akadémiai Bizottságának Bukaresti Regionális Munkabizottsága és a Calvineum Bukarest I. Református Egyházközség Koós Ferenc köre szeretettel meghív minden kedves érdeklődőt közös rendezvényükre, amely 2016. március 18-án d.u. 18 órá-tól lesz a Bukarest I. Református Egyházközség tanácstermében.

Húsvét a zenében. Bach passiók címmel előadást tart Tulván Gizella adjunktus, a Magyar Tudományos Akadémia külső köztestületének tagja.

Közreműködnek:

Popescu Angelica, mezzoszoprán

Vidinova Aneliya, szoprán

Borzási Dávid, fuvola.

Az MTA Kolozsvári Akadémiai Bizottságának Bukaresti Regionális Munkabizottsága és a Calvineum Bukarest I. Református Egyházközség Koós Ferenc köre szeretettel meghív minden kedves érdeklődőt közös rendezvényükre, amely 2016. március 18-án d.u. 18 órá-tól lesz a Bukarest I. Református Egyházközség tanácstermében.

Húsvét a zenében. Bach passiók címmel előadást tart Tulván Gizella adjunktus, a Magyar Tudományos Akadémia külső köztestületének tagja.

Közreműködnek:

Popescu Angelica, mezzoszoprán

Vidinova Aneliya, szoprán

Borzási Dávid, fuvola.