Hogyan működik a GPS alapú helymeghatározás? Szász Gábor-Domokos előadása

Hogyan működik a GPS alapú helymeghatározás? Szász Gábor-Domokos előadása

Hogyan működik a GPS alapú helymeghatározás? címmel tart előadást SZÁSZ Gábor-Domokos 2017. január 26-én du. 6 órai kezdettel Bukarestben. Az előadás szervezője a KAB Bukaresti Regionális Munkabizottsága és a Calvineum - Bukaresti I. Református Egyházközség Koós Ferenc Köre.

Helyszín: a Bukaresti I. Református Egyházközség tanácsterme.

Szeretettel várjuk az érdeklődőket.

Hogyan működik a GPS alapú helymeghatározás? Szász Gábor-Domokos előadása

Hogyan működik a GPS alapú helymeghatározás? címmel tart előadást SZÁSZ Gábor-Domokos 2017. január 26-én du. 6 órai kezdettel Bukarestben. Az előadás szervezője a KAB Bukaresti Regionális Munkabizottsága és a Calvineum - Bukaresti I. Református Egyházközség Koós Ferenc Köre.

Helyszín: a Bukaresti I. Református Egyházközség tanácsterme.

Szeretettel várjuk az érdeklődőket.