Hungarológiai előadás Bukarestben

Hungarológiai előadás Bukarestben

A Magyar Tudomány Hónapjában szeretettel várnak minden érdeklődőt 2016. november 25-én, pénteken 18.00 órától a Bukarest I. református egyházközség tanácstermébe, ahol Magyarságtudomány a VIII. Hungarológia Kongresszus tükrében címmel tart előadást dr. Nagy Éva hungarológus, a Magyar Tudományos Akadémia külső köztestületi tagja.

Szervezők: az MTA Kolozsvári Akadémiai Bizottság Bukaresti Regionális Munkabizottsága, Calvineum - Bukarest I. Református Egyházközség - Koós Ferenc Kör

Hungarológiai előadás Bukarestben

A Magyar Tudomány Hónapjában szeretettel várnak minden érdeklődőt 2016. november 25-én, pénteken 18.00 órától a Bukarest I. református egyházközség tanácstermébe, ahol Magyarságtudomány a VIII. Hungarológia Kongresszus tükrében címmel tart előadást dr. Nagy Éva hungarológus, a Magyar Tudományos Akadémia külső köztestületi tagja.

Szervezők: az MTA Kolozsvári Akadémiai Bizottság Bukaresti Regionális Munkabizottsága, Calvineum - Bukarest I. Református Egyházközség - Koós Ferenc Kör