konyvbemutato egyh tort

Szeretettel meghívjuk A történelmi Küküllői Református Egyházmegye egyházközségeinek történeti katasztere című forráskiadvány I. kötetének bemutatójára. A kötet szerkesztői: Buzogány Dezső, Րsz Sándor Előd, Tóth Levente. A kísérő tanulmányok szerzői: Kovács Mária Márta, Tamásné Horváth Iringó, Sipos Dávid. A bemutatóra 2009. december 16-án szerdán 18 órakor kerül sor az Erdélyi Múzeum-Egyesület székházában (Jókai utca 2–4. sz.).

 

A kötetet ismerteti Kovács András művészettörténész és Sipos Gábor levéltáros.

 

Szervezők:

A Kolozsvári Akadémiai Bizottság Teológiai és Egyháztörténeti Szakbizottsága

Pokoly József Egyháztörténeti Kutatóműhely

BBTE Református Tanárképző Kar

Szeretettel meghívjuk A történelmi Küküllői Református Egyházmegye egyházközségeinek történeti katasztere című forráskiadvány I. kötetének bemutatójára. A kötet szerkesztői: Buzogány Dezső, Րsz Sándor Előd, Tóth Levente. A kísérő tanulmányok szerzői: Kovács Mária Márta, Tamásné Horváth Iringó, Sipos Dávid. A bemutatóra 2009. december 16-án szerdán 18 órakor kerül sor az Erdélyi Múzeum-Egyesület székházában (Jókai utca 2–4. sz.).

 

A kötetet ismerteti Kovács András művészettörténész és Sipos Gábor levéltáros.

 

Szervezők:

A Kolozsvári Akadémiai Bizottság Teológiai és Egyháztörténeti Szakbizottsága

Pokoly József Egyháztörténeti Kutatóműhely

BBTE Református Tanárképző Kar