A KAB hírei

Lezárult a KAB szakbizottsági elnökválasztása

Lezárult a KAB szakbizottsági elnökválasztása

Lezárult a KAB szakbizottsági elnökeinek megválasztása, a szakbizottságok megválasztották a 2020-2023 közötti időszakra az elnökeiket. A végső eredményeket alább láthatják.

Gratulálunk a megválasztott elnököknek!

 

Agrártudományi szakbizottság
  Tiboldi István
Automatizálás és számítástechnika szakbizottság
  Imecs Mária
Bánsági regionális munkabizottság
  Nagy György Tamás
Biológia és ökológia szakbizottság
  Fodorpataki László
Bukaresti regionális munkabizottság 
  Lingvay József
Építő- és építészmérnöki szakbizottság
  Gobesz Ferdinánd Zsongor
Filozófiai szakbizottság
  Szigeti Attila
Fizika szakbizottság
  Ercsey-Ravasz Mária-Magdolna
Földrajztudományi szakbizottság
  Bartos-Elekes Zsombor
Földtani szakbizottság
  Márton István
Gépészeti és mechatronikai szakbizottság
  Orbán György
Gyógyszerésztudományi Szakbizottság
  Sipos Emese
Irodalomtudományi szakbizottság
  Bányai Éva
Kémiai tudományok szakbizottsága
  Paizs Csaba
Közgazdaságtudományi szakbizottság 
  Szász Levente
Matematikai, informatikai és csillagászati szakbizottság
  Kása Zoltán
Média és kommunikáció szakbizottság
  Virginás Andrea
Néprajzi és antropológiai szakbizottság
  Tánczos Vilmos
Nyelvtudományi szakbizottság
  Kádár Edit
Oktatás-nevelési és pszichológiai szakbizottság
  Dósa Zoltán
Orvostudományi szakbizottság
  Szilágyi Tibor
Politikatudományi szakbizottság
  Kiss Tamás
Színháztudományi szakbizottság
  Ungvári Zrínyi Ildikó
Szociológiai és demográfiai szakbizottság
  Veres Valér
Történettudományi szakbizottság
  Pál Judit

 

 

 

 

 

Lezárult a KAB szakbizottsági elnökválasztása

Lezárult a KAB szakbizottsági elnökeinek megválasztása, a szakbizottságok megválasztották a 2020-2023 közötti időszakra az elnökeiket. A végső eredményeket alább láthatják.

Gratulálunk a megválasztott elnököknek!

 

Agrártudományi szakbizottság
  Tiboldi István
Automatizálás és számítástechnika szakbizottság
  Imecs Mária
Bánsági regionális munkabizottság
  Nagy György Tamás
Biológia és ökológia szakbizottság
  Fodorpataki László
Bukaresti regionális munkabizottság 
  Lingvay József
Építő- és építészmérnöki szakbizottság
  Gobesz Ferdinánd Zsongor
Filozófiai szakbizottság
  Szigeti Attila
Fizika szakbizottság
  Ercsey-Ravasz Mária-Magdolna
Földrajztudományi szakbizottság
  Bartos-Elekes Zsombor
Földtani szakbizottság
  Márton István
Gépészeti és mechatronikai szakbizottság
  Orbán György
Gyógyszerésztudományi Szakbizottság
  Sipos Emese
Irodalomtudományi szakbizottság
  Bányai Éva
Kémiai tudományok szakbizottsága
  Paizs Csaba
Közgazdaságtudományi szakbizottság 
  Szász Levente
Matematikai, informatikai és csillagászati szakbizottság
  Kása Zoltán
Média és kommunikáció szakbizottság
  Virginás Andrea
Néprajzi és antropológiai szakbizottság
  Tánczos Vilmos
Nyelvtudományi szakbizottság
  Kádár Edit
Oktatás-nevelési és pszichológiai szakbizottság
  Dósa Zoltán
Orvostudományi szakbizottság
  Szilágyi Tibor
Politikatudományi szakbizottság
  Kiss Tamás
Színháztudományi szakbizottság
  Ungvári Zrínyi Ildikó
Szociológiai és demográfiai szakbizottság
  Veres Valér
Történettudományi szakbizottság
  Pál Judit