Lezárultak a KAB keretében a szakbizottsági elnökválasztások

Lezárultak a KAB keretében a szakbizottsági elnökválasztások

2023. április 16-án lezárultak a Kolozsvári Akadémiai Bizottság keretében a 2023. évi szakbizottsági elnökválasztások.

A választások eredményei alább láthatók.

Gratulálunk a 2023-2026 ciklusra megválasztott új szakbizottsági elnököknek!

 

Szakbizottság

Megválasztott elnök
2023-2026

Agrártudományi szakbizottság

Sólyom Gizella

Automatizálás és számítástechnika szakbizottság

Imecs Mária

Bánsági regionális munkabizottság

Nagy György Tamás

Biológia és ökológia szakbizottság

Fodorpataki László

Bukaresti regionális munkabizottság

Lingvay József

Építő- és építészmérnöki szakbizottság

Gobesz Zsongor Ferdinánd

Filozófiai szakbizottság

Szigeti Attila

Fizika szakbizottság

Ercsey Ravasz Mária

Földrajztudományi szakbizottság

Bartos-Elekes Zsombor

Földtani szakbizottság

Gál Ágnes

Gépészeti és mechatronikai szakbizottság

Orbán György

Gyógyszerésztudományi szakbizottság

Gáll Zsolt

Irodalomtudományi szakbizottság

Bányai Éva

Kémiai tudományok szakbizottsága

Paizs Csaba

Közgazdaságtudományi szakbizottság

Szász Levente

Matematikai, informatikai és csillagászati szakbizottság

Kása Zoltán

Média- és Kommunikációtudományi szakbizottság

Vallasek Júlia

Néprajzi és antropológiai szakbizottság

Tánczos Vilmos

Nyelvtudományi szakbizottság

Kádár Edit

Oktatási-nevelési és pszichológiai szakbizottság

Dósa Zoltán

Orvostudományi szakbizottság

Szilágyi Tibor

Politikatudományi szakbizottság

Kiss Tamás

Színháztudományi szakbizottság

Ungvári Z. Ildikó

Szociológiai és demográfiai szakbizottság

Veres Valér

Történettudományi szakbizottság

Pál Judit

 

Lezárultak a KAB keretében a szakbizottsági elnökválasztások

2023. április 16-án lezárultak a Kolozsvári Akadémiai Bizottság keretében a 2023. évi szakbizottsági elnökválasztások.

A választások eredményei alább láthatók.

Gratulálunk a 2023-2026 ciklusra megválasztott új szakbizottsági elnököknek!

 

Szakbizottság

Megválasztott elnök
2023-2026

Agrártudományi szakbizottság

Sólyom Gizella

Automatizálás és számítástechnika szakbizottság

Imecs Mária

Bánsági regionális munkabizottság

Nagy György Tamás

Biológia és ökológia szakbizottság

Fodorpataki László

Bukaresti regionális munkabizottság

Lingvay József

Építő- és építészmérnöki szakbizottság

Gobesz Zsongor Ferdinánd

Filozófiai szakbizottság

Szigeti Attila

Fizika szakbizottság

Ercsey Ravasz Mária

Földrajztudományi szakbizottság

Bartos-Elekes Zsombor

Földtani szakbizottság

Gál Ágnes

Gépészeti és mechatronikai szakbizottság

Orbán György

Gyógyszerésztudományi szakbizottság

Gáll Zsolt

Irodalomtudományi szakbizottság

Bányai Éva

Kémiai tudományok szakbizottsága

Paizs Csaba

Közgazdaságtudományi szakbizottság

Szász Levente

Matematikai, informatikai és csillagászati szakbizottság

Kása Zoltán

Média- és Kommunikációtudományi szakbizottság

Vallasek Júlia

Néprajzi és antropológiai szakbizottság

Tánczos Vilmos

Nyelvtudományi szakbizottság

Kádár Edit

Oktatási-nevelési és pszichológiai szakbizottság

Dósa Zoltán

Orvostudományi szakbizottság

Szilágyi Tibor

Politikatudományi szakbizottság

Kiss Tamás

Színháztudományi szakbizottság

Ungvári Z. Ildikó

Szociológiai és demográfiai szakbizottság

Veres Valér

Történettudományi szakbizottság

Pál Judit