Lingvay József előadása Bukarestben

Lingvay József előadása Bukarestben

 

Szeretfalva - Déda vasútvonal, a magyar vasútépítészet remekműve címmel tart előadást dr. Lingvay József kutatómérnök, a Villamosmérnöki Tudományok Nemzeti Kutató Intézetének (INCDIE ICPE-CA, București) tudományos főtitkára, a Magyar Tudományos Akadémia külső köztestületének tagja.

Helyszín: a Bukarest I. Református Egyházközség tanácsterme

Időpont: 2019. március 16-án d. e. 10 órai kezdettel

Szervezők: a KAB Bukaresti regionális munkabizottsága és a Calvineum - Bukarest I. Református Egyházközség, Koós Ferenc kör

A szervezők szeretettel várnak minden kedves érdeklődőt.

 

Lingvay József előadása Bukarestben

 

Szeretfalva - Déda vasútvonal, a magyar vasútépítészet remekműve címmel tart előadást dr. Lingvay József kutatómérnök, a Villamosmérnöki Tudományok Nemzeti Kutató Intézetének (INCDIE ICPE-CA, București) tudományos főtitkára, a Magyar Tudományos Akadémia külső köztestületének tagja.

Helyszín: a Bukarest I. Református Egyházközség tanácsterme

Időpont: 2019. március 16-án d. e. 10 órai kezdettel

Szervezők: a KAB Bukaresti regionális munkabizottsága és a Calvineum - Bukarest I. Református Egyházközség, Koós Ferenc kör

A szervezők szeretettel várnak minden kedves érdeklődőt.