Magyar Tudomány Ünnepe Bukarestben

Magyar Tudomány Ünnepe Bukarestben

2016. november 4-én 18.00 órai kezdettel Bukarestben tart előadást dr. Öllerer Kinga ökológus a Román Akadémia Biológiai Intézetének tudományos munkatársa, a Magyar Tudományos Akadémia külső köztestületének tagja a Magyar Tudomány Ünnepe rendezvénysorozat keretében. Előadásának címe: Mindennapi oxigénünk - avagy miért Ne bántsátok a lombokat?

Szervezők: az MTA Kolozsvári Akadémiai Bizottság Bukaresti Regionális Munkabizottsága, Calvineum - Bukarest I. Református Egyházközség - Koós Ferenc Kör

Helyszín: a Bukarest I. református egyházközség tanácsterme.

Magyar Tudomány Ünnepe Bukarestben

2016. november 4-én 18.00 órai kezdettel Bukarestben tart előadást dr. Öllerer Kinga ökológus a Román Akadémia Biológiai Intézetének tudományos munkatársa, a Magyar Tudományos Akadémia külső köztestületének tagja a Magyar Tudomány Ünnepe rendezvénysorozat keretében. Előadásának címe: Mindennapi oxigénünk - avagy miért Ne bántsátok a lombokat?

Szervezők: az MTA Kolozsvári Akadémiai Bizottság Bukaresti Regionális Munkabizottsága, Calvineum - Bukarest I. Református Egyházközség - Koós Ferenc Kör

Helyszín: a Bukarest I. református egyházközség tanácsterme.