MTÜ 2017 Bukarest. Lingvay József: Elektromos személygépkocsik – tévhitek és valóság

MTÜ 2017 Bukarest. Lingvay József: Elektromos személygépkocsik – tévhitek és valóság

 

Magyar Tudományos Akadémia Kolozsvári Akadémiai Bizottságának Bukaresti Regionális Munkabizottsága és a Calvineum - Bukarest I. Református Egyházközség - Koós Ferenc köre közös rendezvényt szervez Bukarestben a Magyar Tudomány Ünnepe 2017 alkalmából, melynek mottója: „Emberközpontú tudomány”.

2017. november 10-én 18 órai kezdettel Bukarest I. Református Egyházközség tanácstermében Elektromos személygépkocsik – tévhitek és valóság címmel előadást tart dr. Lingvay József tudományos kutató, az MTA külső köztestületének tagja.

A szervezők szeretettel meghívnak minden kedves érdeklődőt a rendezvényünkre.

MTÜ 2017 Bukarest. Lingvay József: Elektromos személygépkocsik – tévhitek és valóság

 

Magyar Tudományos Akadémia Kolozsvári Akadémiai Bizottságának Bukaresti Regionális Munkabizottsága és a Calvineum - Bukarest I. Református Egyházközség - Koós Ferenc köre közös rendezvényt szervez Bukarestben a Magyar Tudomány Ünnepe 2017 alkalmából, melynek mottója: „Emberközpontú tudomány”.

2017. november 10-én 18 órai kezdettel Bukarest I. Református Egyházközség tanácstermében Elektromos személygépkocsik – tévhitek és valóság címmel előadást tart dr. Lingvay József tudományos kutató, az MTA külső köztestületének tagja.

A szervezők szeretettel meghívnak minden kedves érdeklődőt a rendezvényünkre.