MTÜ 2017 Bukarest. Nagy Éva és Jakab Bálint Mihály előadásai

MTÜ 2017 Bukarest. Nagy Éva és Jakab Bálint Mihály előadásai

A Magyar Tudományos Akadémia Kolozsvári Akadémiai Bizottság Bukaresti Regionális Munkabizottsága és a Calvineum Bukarest I. Református Egyházközség Koós Ferenc Művelődési Köre két előadásra hívja az érdeklődőket a reformáció 500. évfordulója, valamint a Magyar Tudomány Ünnepe alkalmából.

Nt. Jakab Bálint Mihály (Szombathely): Az őrségi Református Egyházmegye története

Nagy Éva, az MTA köztestületi tagja: Reformáció 500: az anyanyelv használata és a református oktatás

A rendezvény időpontja 2019. november 17., péntek 18.00 óra, helyszíne a Calvineum tanácsterme (Lutheránus u. 13a., Bukarest).

MTÜ 2017 Bukarest. Nagy Éva és Jakab Bálint Mihály előadásai

A Magyar Tudományos Akadémia Kolozsvári Akadémiai Bizottság Bukaresti Regionális Munkabizottsága és a Calvineum Bukarest I. Református Egyházközség Koós Ferenc Művelődési Köre két előadásra hívja az érdeklődőket a reformáció 500. évfordulója, valamint a Magyar Tudomány Ünnepe alkalmából.

Nt. Jakab Bálint Mihály (Szombathely): Az őrségi Református Egyházmegye története

Nagy Éva, az MTA köztestületi tagja: Reformáció 500: az anyanyelv használata és a református oktatás

A rendezvény időpontja 2019. november 17., péntek 18.00 óra, helyszíne a Calvineum tanácsterme (Lutheránus u. 13a., Bukarest).