í–röklődés gének nélkül

A Magyar Tudományos Akadémia  Kolozsvári Területi Bizottságának Bukaresti regionális munkabizottsága, a CALVINEUM Bukarest I Református Egyházközség Koós Ferenc körével közösen szeretettel meghív minden kedves érdeklődőt dr. SZEDLáCSEK István kutatómérnök öröklődés gének nélkül! című előadására.

A rendezvényre 2012. november 9-én du. 18 órai kezdettel a Bukarest I. Református Egyházközség tanácstermében kerül sor.

A Magyar Tudományos Akadémia  Kolozsvári Területi Bizottságának Bukaresti regionális munkabizottsága, a CALVINEUM Bukarest I Református Egyházközség Koós Ferenc körével közösen szeretettel meghív minden kedves érdeklődőt dr. SZEDLáCSEK István kutatómérnök öröklődés gének nélkül! című előadására.

A rendezvényre 2012. november 9-én du. 18 órai kezdettel a Bukarest I. Református Egyházközség tanácstermében kerül sor.