Sata Lóránd előadása Bukarestben

Sata Lóránd előadása Bukarestben

Az MTA KAB Bukaresti Regionális Munkabizottsága és a Calvineum-Bukarest I. Református Egyházközség – Koós Ferenc köre közös rendezvényt szervez, amelynek keretében Sata Lóránd okl. építőmérnök tart előadást És mégis (hogyan) mozog a föld? Földrengések és mélyalapozás címmel.

Időpont: 2017. február 17-én 6.00 órától

Helyszín: Bukarest, a Calvineum tanácsterme (str. Lutherană nr. 13 bis)

 

Sata Lóránd előadása Bukarestben

Az MTA KAB Bukaresti Regionális Munkabizottsága és a Calvineum-Bukarest I. Református Egyházközség – Koós Ferenc köre közös rendezvényt szervez, amelynek keretében Sata Lóránd okl. építőmérnök tart előadást És mégis (hogyan) mozog a föld? Földrengések és mélyalapozás címmel.

Időpont: 2017. február 17-én 6.00 órától

Helyszín: Bukarest, a Calvineum tanácsterme (str. Lutherană nr. 13 bis)