A KAB hírei

szakbiz elnökválasztás

2011. február-május közötti időszakban zajlik a Kolozsvári Akadémiai Bizottság szakbizottságai keretében a tisztújítás. A Választási szabályzat a KAB honlapján olvasható.

A szakbizottsági elnökválasztás rendje a következő:

  

1

2011. febr. 18. péntek 17.00 óra

Irodalomtudományi Szakbizottság, Kolozsvár (együtt az Idegen nyelvek, irodalmak Munkabizottsággal)

Kolozsvár, a KAB székháza, Ion Ghica u. 12. sz.

2

2011. febr. 19. szombat, 11.00 óra

Egészségügyi Szakbizottság, Marosvásárhely

Marosvásárhely, Aleea Cornisa 18/12, az EME marosvásárhelyi székháza

3

2011. febr. 21. hétfő 20.00 óra

Földrajztudományi Szakbizottság, Kolozsvár (együtt szavaznak a Regionális Tudományok Szakbizottsággal)

Kolozsvár, Földrajz Kar Mikó-kerti épülete, Tulogdi János terem

4

2011. febr. 23. szerda 18.30 óra

Matematikai és informatikai, csillagászati Szakbizottság, Kolozsvár

Kolozsvár, BBTE főépülete, 5/I. terem

5

2011. febr. 24. csütörtök 14.00 óra

Automatizálás és Számítástechnika Szakbizottság

Marosvásárhely, Sapientia EMTE épülete, Szenátusi tanácsterem

6

2011. febr. 24. csütörtök 17.00 óra

Teológia Tudományok Szakbizottsága

Kolozsvár, Protestáns Teológiai Intézet, tanári terem

7

2011. febr. 25. péntek 12.00 óra

Gyógyszerésztudományi Szakbizottság

Marosvásárhely, MOGYE Gyógyszerészeti és Kémiai Laboratórium

8

2011. febr. 25. péntek 16.00 óra

Közgazdaságtudományi Szakbizottság, Kolozsvár, Csíkszereda

Kolozsvár, BBTE Közgazdasági Kar épülete, 321. terem

9

2011. márc. 7. hétfő 16.00 óra

Fizikai Szakbizottság

Kolozsvár, BBTE Főépület, Fizika Kar, 203 terem.

10

2011. márc. 11. péntek 16.00 óra

Politikatudományi Szakbizottság, Kolozsvár

Kolozsvár, a KAB székháza, Ion Ghica u. 12. sz.

11

2011. márc. 12. szombat 17.00 óra

Történettudományi Szakbizottság, Kolozsvár

Kolozsvár, a KAB székháza, Ion Ghica u. 12. sz.

12

2011. márc. 19. szombat 10.00 óra

Gépészeti és mechatronikai Szakbizottság, Kolozsvár

Kolozsvár, a KAB székháza, Ion Ghica u. 12. sz.

13

2011. márc. 21. hétfő 12.00 óra

Nyelvtudományi Szakbizottság, Kolozsvár

Kolozsvár, Bölcsészettudományi Kar, Popovici terem

14

2011. márc. 22. kedd 16.00 óra

Oktatási-nevelési és pszichológiai Szakbizottság, Marosvásárhely

Marosvásárhely, Sapientia EMTE épülete, 207. terem

15

2011. márc. 29. kedd 13.00 óra

Szociológiai és demográfiai Szakbizottság, Kolozsvár

BBTE Szociológia és Szociális Munkásképző Kar, kisépület, Szántó (Plugarilor) u. 34 sz. (a terem száma a helyszínen a bejáratnál lesz kiírva)

16

2011. ápr. 8. péntek 11.00 óra

Filozófiai Szakbizottság, Kolozsvár

Kolozsvár, a EME székháza, Napoca u. 2-4.

17

2011. ápr. 8.  péntek 17.00 óra

Bukaresti Regionális Munkabizottság

Bukarest, I Református egyházközség tanácsterme (CALVINEUM) str. Lutherana nr. 13/a.

18

2011. ápr. 8.  péntek 18.00 óra

Biológiai Szakbizottság, Kolozsvár (a Sugárbiológiai Mb.-al)

Kolozsvár, BBTE főépület, földszint, P58. számú terem

19

2011. ápr. 15. péntek 11.00 óra

Agrártudományi Szakbizottság, Csíkszereda

Csíkszereda, Sapientia EMTE épülete, 15. sz. Terem

20

2011. ápr. 15. péntek 12.00 óra

Alkalmazott társadalomtudományi Szakbizottság, Csíkszereda

Csíkszereda, Sapientia EMTE épülete, 15. sz. Terem

21

2011. ápr. 15. péntek 17.00 óra

Bánsági Regionális Munkabizottság, Temesvár

Temesvár, Koós Károly közösségi központ, Putna utca 7. sz.

22

2011. ápr. 16.  szombat 11.00 óra

építő- és építészmérnöki Szakbizottság, Kolozsvár

Kolozsvár, a KAB székháza, Ion Ghica u. 12. sz.

23

2011. ápr. 19. kedd 13.00 óra

Néprajzi és antropológiai Szakbizottság, Kolozsvár

Kolozsvár, a Kriza János Néprajzi Társaság székháza, Croitorilor u. 15.

24

2011. máj. 7. szombat 9.00 óra

Média és kommunikáció Szakbizottság

Kolozsvár, a KAB székháza, Ion Ghica u. 12. sz.

 

 

2011. február-május közötti időszakban zajlik a Kolozsvári Akadémiai Bizottság szakbizottságai keretében a tisztújítás. A Választási szabályzat a KAB honlapján olvasható.

A szakbizottsági elnökválasztás rendje a következő:

  

1

2011. febr. 18. péntek 17.00 óra

Irodalomtudományi Szakbizottság, Kolozsvár (együtt az Idegen nyelvek, irodalmak Munkabizottsággal)

Kolozsvár, a KAB székháza, Ion Ghica u. 12. sz.

2

2011. febr. 19. szombat, 11.00 óra

Egészségügyi Szakbizottság, Marosvásárhely

Marosvásárhely, Aleea Cornisa 18/12, az EME marosvásárhelyi székháza

3

2011. febr. 21. hétfő 20.00 óra

Földrajztudományi Szakbizottság, Kolozsvár (együtt szavaznak a Regionális Tudományok Szakbizottsággal)

Kolozsvár, Földrajz Kar Mikó-kerti épülete, Tulogdi János terem

4

2011. febr. 23. szerda 18.30 óra

Matematikai és informatikai, csillagászati Szakbizottság, Kolozsvár

Kolozsvár, BBTE főépülete, 5/I. terem

5

2011. febr. 24. csütörtök 14.00 óra

Automatizálás és Számítástechnika Szakbizottság

Marosvásárhely, Sapientia EMTE épülete, Szenátusi tanácsterem

6

2011. febr. 24. csütörtök 17.00 óra

Teológia Tudományok Szakbizottsága

Kolozsvár, Protestáns Teológiai Intézet, tanári terem

7

2011. febr. 25. péntek 12.00 óra

Gyógyszerésztudományi Szakbizottság

Marosvásárhely, MOGYE Gyógyszerészeti és Kémiai Laboratórium

8

2011. febr. 25. péntek 16.00 óra

Közgazdaságtudományi Szakbizottság, Kolozsvár, Csíkszereda

Kolozsvár, BBTE Közgazdasági Kar épülete, 321. terem

9

2011. márc. 7. hétfő 16.00 óra

Fizikai Szakbizottság

Kolozsvár, BBTE Főépület, Fizika Kar, 203 terem.

10

2011. márc. 11. péntek 16.00 óra

Politikatudományi Szakbizottság, Kolozsvár

Kolozsvár, a KAB székháza, Ion Ghica u. 12. sz.

11

2011. márc. 12. szombat 17.00 óra

Történettudományi Szakbizottság, Kolozsvár

Kolozsvár, a KAB székháza, Ion Ghica u. 12. sz.

12

2011. márc. 19. szombat 10.00 óra

Gépészeti és mechatronikai Szakbizottság, Kolozsvár

Kolozsvár, a KAB székháza, Ion Ghica u. 12. sz.

13

2011. márc. 21. hétfő 12.00 óra

Nyelvtudományi Szakbizottság, Kolozsvár

Kolozsvár, Bölcsészettudományi Kar, Popovici terem

14

2011. márc. 22. kedd 16.00 óra

Oktatási-nevelési és pszichológiai Szakbizottság, Marosvásárhely

Marosvásárhely, Sapientia EMTE épülete, 207. terem

15

2011. márc. 29. kedd 13.00 óra

Szociológiai és demográfiai Szakbizottság, Kolozsvár

BBTE Szociológia és Szociális Munkásképző Kar, kisépület, Szántó (Plugarilor) u. 34 sz. (a terem száma a helyszínen a bejáratnál lesz kiírva)

16

2011. ápr. 8. péntek 11.00 óra

Filozófiai Szakbizottság, Kolozsvár

Kolozsvár, a EME székháza, Napoca u. 2-4.

17

2011. ápr. 8.  péntek 17.00 óra

Bukaresti Regionális Munkabizottság

Bukarest, I Református egyházközség tanácsterme (CALVINEUM) str. Lutherana nr. 13/a.

18

2011. ápr. 8.  péntek 18.00 óra

Biológiai Szakbizottság, Kolozsvár (a Sugárbiológiai Mb.-al)

Kolozsvár, BBTE főépület, földszint, P58. számú terem

19

2011. ápr. 15. péntek 11.00 óra

Agrártudományi Szakbizottság, Csíkszereda

Csíkszereda, Sapientia EMTE épülete, 15. sz. Terem

20

2011. ápr. 15. péntek 12.00 óra

Alkalmazott társadalomtudományi Szakbizottság, Csíkszereda

Csíkszereda, Sapientia EMTE épülete, 15. sz. Terem

21

2011. ápr. 15. péntek 17.00 óra

Bánsági Regionális Munkabizottság, Temesvár

Temesvár, Koós Károly közösségi központ, Putna utca 7. sz.

22

2011. ápr. 16.  szombat 11.00 óra

építő- és építészmérnöki Szakbizottság, Kolozsvár

Kolozsvár, a KAB székháza, Ion Ghica u. 12. sz.

23

2011. ápr. 19. kedd 13.00 óra

Néprajzi és antropológiai Szakbizottság, Kolozsvár

Kolozsvár, a Kriza János Néprajzi Társaság székháza, Croitorilor u. 15.

24

2011. máj. 7. szombat 9.00 óra

Média és kommunikáció Szakbizottság

Kolozsvár, a KAB székháza, Ion Ghica u. 12. sz.