A KAB hírei

Szakbizottsági elnökválasztás eredményei

Szakbizottsági elnökválasztás eredményei

 

 

 

 

Kolozsvári Akadémiai Bizottság

Szakbizottsági elnökválasztás 

 

Eredmények

 

Első forduló  
Szakbizottság: Megválasztott elnök:
Agrártudományi szakbizottság Tiboldi István
Automatizálás és számtech. szavazategyenlőség, második forduló
Bánsági regionális munkabizottság szavazategyenlőség, második forduló
Biológia és ökológia szakbizottság Fodorpataki László
Bukaresti regionális munkabizottság Lingvay József
Építő- és építészmérnöki szakbizottság Köllő Gábor
Filozófiai szakbizottság Szigeti Attila
Fizika szakbizottság Ercsey-Ravasz Mária
Földrajztudományi szakbizottság Bartos-Elekes Zsombor
Földtani szakbizottság Szakács Alexandru
Gépészeti és mechatronikai szakbizottság szavazategyenlőség, második forduló
Gyógyszerésztudományi szakbizottság Gyéresi Árpád
Irodalomtudományi szakbizottság szavazategyenlőség, második forduló
Kémiai tudományok szakbizottsága Majdik Cornelia
Közgazdaságtudományi szakbizottság Szász Levente
Matematikai, informatikai és csillagászati szakbizottság Kása Zoltán
Média és kommunikáció szakbizottság Virginás Andrea
Néprajzi és antropológiai szakbizottság Tánczos Vilmos
Nyelvtudományi szakbizottság Kádár Edit
Oktatási- nevelési és pszichológiai szakbizottság Dósa Zoltán
Orvostudományi szakbizottság Brassai Attila, nem vállalta, második forduló
Politikatudományi szakbizottság Salat Levente
Színháztudományi szakbizottság Ungvári-Zrínyi Ildikó
Szociológiai és demográfiai szakbizottság szavazategyenlőség, második forduló
Történettudományi szakbizottság Pál Judit
   
Második forduló  
Szakbizottság: Megválasztott elnök:
Automatizálás és számtech. szavazategyenlőség, harmadik forduló
Bánsági regionális munkabizottság leadott szavazatok hiánya, harmadik forduló
Gépészeti és mechatronikai szakbizottság Csibi Vencel-József
Irodalomtudományi szakbizottság Bányai Éva
Orvostudományi szakbizottság Szilágyi Tibor
Szociológiai és demográfiai szakbizottság Veres Valér
   
Harmadik forduló  
Automatizálás és számtechnikai szakbizottság

 

2017. május 23-án Marosvásárhelyen,
a szakbizottsági elnök értesítése szerint

2017. május 23-án megválasztott elnök: Imecs Mária

Bánsági regionális munkabizottság

 

2017 május 25-én Temesváron,
a szakbizottsági elnök értesítése szerint

2017 május 25-én megválasztott elnök: Nagy-György Tamás

 

Szakbizottsági elnökválasztás eredményei

 

 

 

 

Kolozsvári Akadémiai Bizottság

Szakbizottsági elnökválasztás 

 

Eredmények

 

Első forduló  
Szakbizottság: Megválasztott elnök:
Agrártudományi szakbizottság Tiboldi István
Automatizálás és számtech. szavazategyenlőség, második forduló
Bánsági regionális munkabizottság szavazategyenlőség, második forduló
Biológia és ökológia szakbizottság Fodorpataki László
Bukaresti regionális munkabizottság Lingvay József
Építő- és építészmérnöki szakbizottság Köllő Gábor
Filozófiai szakbizottság Szigeti Attila
Fizika szakbizottság Ercsey-Ravasz Mária
Földrajztudományi szakbizottság Bartos-Elekes Zsombor
Földtani szakbizottság Szakács Alexandru
Gépészeti és mechatronikai szakbizottság szavazategyenlőség, második forduló
Gyógyszerésztudományi szakbizottság Gyéresi Árpád
Irodalomtudományi szakbizottság szavazategyenlőség, második forduló
Kémiai tudományok szakbizottsága Majdik Cornelia
Közgazdaságtudományi szakbizottság Szász Levente
Matematikai, informatikai és csillagászati szakbizottság Kása Zoltán
Média és kommunikáció szakbizottság Virginás Andrea
Néprajzi és antropológiai szakbizottság Tánczos Vilmos
Nyelvtudományi szakbizottság Kádár Edit
Oktatási- nevelési és pszichológiai szakbizottság Dósa Zoltán
Orvostudományi szakbizottság Brassai Attila, nem vállalta, második forduló
Politikatudományi szakbizottság Salat Levente
Színháztudományi szakbizottság Ungvári-Zrínyi Ildikó
Szociológiai és demográfiai szakbizottság szavazategyenlőség, második forduló
Történettudományi szakbizottság Pál Judit
   
Második forduló  
Szakbizottság: Megválasztott elnök:
Automatizálás és számtech. szavazategyenlőség, harmadik forduló
Bánsági regionális munkabizottság leadott szavazatok hiánya, harmadik forduló
Gépészeti és mechatronikai szakbizottság Csibi Vencel-József
Irodalomtudományi szakbizottság Bányai Éva
Orvostudományi szakbizottság Szilágyi Tibor
Szociológiai és demográfiai szakbizottság Veres Valér
   
Harmadik forduló  
Automatizálás és számtechnikai szakbizottság

 

2017. május 23-án Marosvásárhelyen,
a szakbizottsági elnök értesítése szerint

2017. május 23-án megválasztott elnök: Imecs Mária

Bánsági regionális munkabizottság

 

2017 május 25-én Temesváron,
a szakbizottsági elnök értesítése szerint

2017 május 25-én megválasztott elnök: Nagy-György Tamás