Unger Zoltán előadása Bukarestben

Unger Zoltán előadása Bukarestben

Valóban tudjuk, hogy képződött az erdélyi só? címmel tart előadást dr. habil Unger Zoltán egyetemi docens (ELTE Savaria Egyetemi Központ, Szombathely) 2018. március 23-án délután 18 órai kezdettel a Bukarest I. Református Egyházközség Tanácstermében.

Szeretettel várnak minden kedves érdeklődőt a szervezők: MTA KAB Bukaresti Regionális Munkabizottsága, Calvineum - Bukarest I. Református Egyházközség, Koós Ferenc Kör.

Unger Zoltán előadása Bukarestben

Valóban tudjuk, hogy képződött az erdélyi só? címmel tart előadást dr. habil Unger Zoltán egyetemi docens (ELTE Savaria Egyetemi Központ, Szombathely) 2018. március 23-án délután 18 órai kezdettel a Bukarest I. Református Egyházközség Tanácstermében.

Szeretettel várnak minden kedves érdeklődőt a szervezők: MTA KAB Bukaresti Regionális Munkabizottsága, Calvineum - Bukarest I. Református Egyházközség, Koós Ferenc Kör.