Évkezdő előadás a KAB Bukaresti Regionális Munkabizottsága szervezésében

Évkezdő előadás a KAB Bukaresti Regionális Munkabizottsága szervezésében

A KAB Bukaresti Regionális Munkabizottsága és a Calvineum – Bukarest I. Református Egyházközség - Koós Ferenc kör közös szervezésében Környezetünk elektromágneses szennyezése címmel Lingvay József kutatómérnök, a Villamosmérnöki Tudományok Nemzeti Kutató Intézetének (INCDIE ICPE-CA, București) tudományos főtitkára, a Magyar Tudományos Akadémia külső köztestületének tagja tart előadást 2017. január 27-én, du. 6 órai kezdettel.

Helyszín: a Calvineum tanácsterme (str. Lutherană nr. 13  bis, Bukarest).

Évkezdő előadás a KAB Bukaresti Regionális Munkabizottsága szervezésében

A KAB Bukaresti Regionális Munkabizottsága és a Calvineum – Bukarest I. Református Egyházközség - Koós Ferenc kör közös szervezésében Környezetünk elektromágneses szennyezése címmel Lingvay József kutatómérnök, a Villamosmérnöki Tudományok Nemzeti Kutató Intézetének (INCDIE ICPE-CA, București) tudományos főtitkára, a Magyar Tudományos Akadémia külső köztestületének tagja tart előadást 2017. január 27-én, du. 6 órai kezdettel.

Helyszín: a Calvineum tanácsterme (str. Lutherană nr. 13  bis, Bukarest).